GÃœVENLÄ°K

Global tahsilat altyapısı ve yazılımları uluslararası güvenlik standardı olan PCI DSS standartlarındadır. Kredi kartı bilgilerinin güvenliği için 256 Bit SSL kullanılmakta, ödeme ve tahsilat işlemleri 3D secure güvenlikle gerçekleştirilebilmektedir. Yazılımların çalıştığı donanımlar 3 katmanlı güvenlik sistemleriyle korunmakta ve 3 katmanlı yedekleme yapılmaktadır.

3D SECURE NEDÄ°R?

İnternet ortamında kredi kartı ve banka kartıyla yapılan ödemelerin güvenliği için geliştirilmiş bir sistemdir. İşlemler kart sahibinin cep telefonuna gönderilen şifre ile tamamlanmakta ve karttan izinsiz işlem engellenmektedir. Visa ve Mastercard ’ ın geliştirdiği 3D secure hem kart sahipleri hem de firmaları sahtekarlıklara karşı korumaktadır.

3D SECURE NEDEN GÃœVENLÄ°DÄ°R?

3D Secure sisteminde, kredi kartı ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibinin cep telefonuna işlem kodu gönderilir ve kart sahibinin kimliği doğrulanır. Böylelikle kartın kart sahibi haricinde yetkisiz ve art niyetli kişiler tarafından kullanılması engellenmiş olur.

PCI DSS NEDÄ°R?

PCI DSS, Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı anlamına gelmektedir. PCI DSS ‘in amacı kredi kartı tahsilat sistemlerinde kart veri güvenliğini sağlamaktır. PCI standartları uluslararası kart sağlayıcıları olan Visa, Mastercard, American Express, Discover Financial Services ve JCB International gibi kurumlar tarafından oluşturulmuş olan PCI Komitesi tarafından geliştirilmiştir.


ENTEGRE BANKALAR

 Online global tahsilat yazılımları Türkiye ‘de sanal pos hizmeti veren 18 bankanın sanal pos entegrasyonunu hazır olarak sunmaktadır. Ä°ÅŸletmeler diledikleri bankalardan sanal pos alabilmekte ve sanal posları aynı gün içinde kullanıma açılmaktadır.

ENTEGRE GLOBAL ÖDEME SİSTEMİMİZ

Global Tahsilat 10 farklı uluslararası ödeme sistemlerine entegredir. Bu sayede yurt dışından kolaylıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ERP Muhasebe Entegrasyonu

Global Tahsilatın Muhasebe Entegrasyonu sayesinde ödeme ve tahsilatlarımızı otomatik olarak hesaplara aktarır. Banka fişlerini oluşturur, kendi firmanızın ihtiyaçlarına göre farklı entegrasyonlarda yapılabilinir.

Tüm ERP ( Muhasebe) programlarıyla entegre edilebilmektedir